Fotbal U15 / U13: Meciurile juniorilor din Fălticeni în competițiile județene

Fotbal Under 15 Etapa a 7-a Sâmbătă, 20 aprilie 2019, ora 11.00 Șomuz Fălticeni – Șomuzul Preutești (Stadionul Tineretului) Fotbal Under 13 Etapa a 15-a Sâmbătă, 20 aprilie 2019, ora 13.00 Șomuz Fălticeni – Juniorul Suceava (Stadionul Tineretului) Foresta Moldovița – CN Nicu Gane Fălticeni CSM Bucovina Rădăuți – Foresta Fălticeni

Reclame

Under 13: Șomuz Fălticeni salvează onoarea fălticenenilor în etapa a 12-a

Rezultatele etapei a 12-a (30 aprilie 2019): CN Nicu Gane Fălticeni – ACS Junior Câmpulung Moldovenesc 0-3 CS Gura Humorului -  Zimbru Siret 8-1 ACS Juniorul Suceava – CSM Dorna Vatra Dornei 9-0 Foresta Fălticeni – LPS Suceava 0-3 Foresta Moldovița – Foresta Suceava 1-1 Bucovina Rădăuți – ACS Șomuz Fălticeni 0-1 CLASAMENT: Loc Echipa... Citește în continuare →

Under 13: Șomuz Fălticeni învinge la limită Colegiul “Nicu Gane”

Under 13: Rezultatele etapei a 11-a Șomuz Fălticeni - CN Nicu Gane Fălticeni 1-0 CSM Bucovina Rădăuți - Foresta Suceava 3-4 Foresta Fălticeni - CSM Dorna Vatra Dornei 3-1 Juniorul Suceava - Zimbru Siret 7-0 CS Gura Humorului - ACS Junior C-lung Moldovenesc 0-1 Clasament: 1. LPS Suceava – 33p./ 2. Juniorul Suceava – 30p./... Citește în continuare →

Under 13: Foresta și Șomuz Fălticeni au început returul cu victorii

Etapa a 10-a/ 16 martie 2019 CN Nicu Gane Fălticeni – CS Gura Humorului 0-3 (20.03.2019) ACS Junior C-lung Moldovenesc – Juniorul Suceava 0-4 Zimbru Siret – Foresta Fălticeni 1-4 CSM Dorna Vatra Dornei – Foresta Moldovița 8-2 LPS Suceava – CSM Bucovina Rădăuți 8-0 Foresta Suceava – Șomuz Fălticeni 0-3

U13: Programul etapei a 8-a

ETAPA A 8-A / 10.11.2018 ORA 13:00 CN NICU GANE FALTICENI – ACS JUNIORUL SUCEAVA TEREN: TINERETULUI (DATA 11.11, ORA 15:00) ARBITRI: A: PISTA ANDREI – SUCEAVA A: BLANARIU ALEXANDRU – FALTICENI   CS GURA HUMORULUI –  ACS FORESTA FALTICENI 2016   TEREN: GURA HUMORULUI ARBITRI: A: PRODAN DORIN – GURA HUMORULUI A: PRODAN ADRIAN – GURA HUMORULUI   ACS JUNIOR CIMPULUNG MOLDOVENESC... Citește în continuare →

Under 13: Rezultatele etapei a 6-a

Etapa a 6-a (27 octombrie 2018) CN NICU GANE FALTICENI -  ACS FORESTA FALTICENI 1-5 Teren: Tineretului / Arbitri: A: Plantos George – Falticeni / A: Ciobanu Bianca – Petia (Falticeni) ACS JUNIORUL SUCEAVA - ACS FORESTA MOLDOVITA 8-0 CS GURA HUMORULUI – CSM BUCOVINA RADAUTI ACS JUNIOR CIMPULUNG -ACS ȘOMUZ  FĂLTICENI 1-1 CS ZIMBRU SIRET - ACS FORESTA SUCEAVA 8-0 CSM DORNA... Citește în continuare →

Juniori U13: Programul etapei a 6-a

ETAPA A 6-A / 27 OCTOMBRIE 2018  CN NICU GANE FALTICENI – ACS FORESTA FALTICENI 2016 TEREN: TINERETULUI ARBITRI: A: PLANTOS GEORGE – FALTICENI A: CIOBANU BIANCA – PETIA(FALTICENI)   ACS JUNIORUL SUCEAVA – ACS FORESTA MOLDOVITA 1947 TEREN: ITCANI ARBITRI: A: OSTAFICIUC ADRIAN – STROESTI (SUCEAVA) A: ILAS VASILE – SUCEAVA   CS GURA HUMORULUI – CSM BUCOVINA RADAUTI TEREN: GURA... Citește în continuare →

Under 13: Rezultatele etapei a 3-a. Foresta Fălticeni învingătoare în derbiul cu Șomuz

Etapa a 3-a (5-6 octombrie 2018) CS ZIMBRU SIRET 5 – 0  CN NICU GANE FALTICENI CSM DORNA VATRA DORNEI 3  –  0 ACS JUNIOR CIMPULUNG LPS SUCEAVA 8 – 0 CS GURA HUMORULUI ACS FORESTA SUCEAVA – ACS JUNIORUL SUCEAVA ACS SOMUZ FALTICENI 1 – 5  ACS FORESTA FALTICENI 2016 CSM BUCOVINA RADAUTI 3 – 1 ACS FORESTA MOLDOVITA 1947  

Under 13 – Programul etapei a 3-a

Etapa a 3-a, 5-6 octombrie 2018 În curs de actualizare... CS ZIMBRU SIRET – CN NICU GANE FALTICENI TEREN: SIRET ( 05.10 , ORA 13:00 ) ARBITRI: A: POPOVICI SEBASTIAN – SIRET A:STIUBIANU VLAD- SIRET     CSM DORNA VATRA DORNEI – ACS JUNIOR CIMPULUNG TEREN: VATRA DORNEI ( 05.10, ORA 17:00 ) ARBITRI: A: COJOCARU DORU – GURA HUMORULUI A: VIERU... Citește în continuare →

Creează gratuit un site web sau un blog la WordPress.com.

SUS ↑

%d blogeri au apreciat asta: