Liga 2 – Etapa a 9-a

Sâmbătă, 23 septembrie

FC Argeș – Sportul Snagov

Metaloglobus București – ASA Târgu Mureș

Academica Clinceni – Ripensia Timișoara

CS Mioveni – Luceafărul Oradea

AFC Hermannstadt – Foresta Suceava

CS Balotești – Știința Miroslava

CS Afumați – ASU Poli Timișoara

Dunărea Călărași – Pandurii Tg. Jiu

Olimpia Satu Mare – UTA Arad

Duminică, 24 septembrie

Chindia Târgoviște – Dacia Unirea Brăila

 

Liga 3, Seria I, Etapa a 5-a

Vineri, 22 septembrie

CSM Pașcani – AFC Hărman

CSM Roman – Sporting Liești

Sâmbătă, 23 septembrie

CSM Focșani – Metalosport Galați

Bucovina Rădăuți – AFC Odorheiul Secuiesc (ora 17.00)

Sănătatea Darabani – SC Oțelul Galați

Avântul Valea Mărului – Aerostar Bacău

AFK Csikszereda Miercurea Ciuc – Olimpic Cetate Râznov

KSE Târgu Secuiesc – stă

 

Fotbal feminin – Liga 3 / Prima etapă

Duminică, 24 septembrie

Progresul București – Vulpițele Galbene Roman

Universitatea 2 Galați – Real 3 Craiova

CS Nicu Gane Fălticeni – CSM Pașcani (Stadionul Tineretului, ora 16.00)

Dream team București – CF Onești  (15 octombrie)

 

Liga 4 – Etapa a 5-a

Duminică, 24 septembrie, ora 13.00

*În deschidere, ora 11.00 se dispută partidele din Campionatul de Juniori A1

Șomuz Fălticeni – FC Pojorîta (Stadionul Tineretului)

Moldova Drăgușeni – Foresta Omnia Suceava

Șomuzul Preutești – Zimbru Siret

Stejarul Cajvana – Juniorul Suceava

Recolta Fântânele – Viitorul Liteni

Victoria Vatra Moldoviței – CS Gura Humorului

Siretul Dolhasca – Progresul Frătăuții Vechi

 

Liga 5 – Etapa a 4-a

Seria Est, Duminică, 24 septembrie

Viitorul Verești – Viitorul Arbore (ora 11.00)

Silva Udești – Viitorul Negostina (ora 14.00)

Sporting Bunești – Bucovina Frătăuții Noi (ora 14.00)

Forestierul Falcău Brodina – Viitorul Adîncata

Releul Mihoveni – Voința Zvoriștea ((ora 11.00)

Steaua Dumbrăveni – CFR Moara (ora 11.00)

Concordia Grămești – stă

 

Juniori  – UNDER 15: Etapa a 2-a

Sâmbătă, 23 septembrie

CN Nicu Gane Fălticeni – Juniorul 2 Suceava (Stadionul Tineretului, ora 11.00)

Foresta Suceava – Bucovina Rădăuți

Zimbru Siret – Juniorul 1 Suceava

Dorna Vatra Dornei – LPS Suceava

 

Juniori  – UNDER 13: Etapa a 2-a

Sâmbătă, 23 septembrie

Foresta 2016 Fălticeni – LPS Suceava (Stadion Nada Florilor, ora 13.00)

Dorna Vatra Dornei – Foresta Moldovița

Juniorul 2 Clung Moldovenesc – CSS Nicu Gane Fălticeni (ora 17.30)

CSS Rădăuți – Omnia Suceava

Foresta Suceava – Juniorul 1 Clung Moldovenesc

Zimbru Siret – Juniorul Suceava

 

Juniori  – UNDER 11: Etapa a 2-a

Sâmbătă, 23 septembrie

Foresta 2016 Fălticeni – LPS Suceava (Stadion Nada Florilor, ora 15.00)

Dorna Vatra Dornei – Junior Clung Moldovenesc

Foresta Suceava – Bucovina Rădăuți

Zimbru Siret – Juniorul Suceava

Anunțuri