Programul returului Ligii a 4-a, ediția 2016-2017

PROGRAM

ET. DATA ORA MECI
E14 12.03.2017 J:11:00/S:13:00 ACS FORESTIERUL FRUMOSU – AS STEJARUL CAJVANA
  12.03.2017 J:11:00/S:13:00 ACS ȘOMUZ FĂLTICENI – AS VICTORIA VATRA MOLDOVIȚEI
  12.03.2017 J:11:00/S:13:00 ACS ȘOMUZUL PREUTEȘTI – CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI
  12.03.2017 J:11:00/S:13:00 AS BRADUL PUTNA – AS MOLDOVA DRĂGUȘENI
  12.03.2017 J:11:00/S:13:00 CSO VIITORUL LITENI – AS RECOLTA FÂNTÂNELE
  12.03.2017 J:11:00/S:13:00 AS PROGRESUL FRĂTĂUȚII VECHI – AS AVÂNTUL VOLOVĂȚ
  12.03.2017 J:11:00/S:13:00 ACS FORESTA II SUCEAVA (SIRET) – CS GURA HUMORULUI
E15 19.03.2017 J:11:00/S:13:00 AS STEJARUL CAJVANA – ACS ȘOMUZ FĂLTICENI
  19.03.2017 J:11:00/S:13:00 AS VICTORIA VATRA MOLDOVIȚEI – ACS ȘOMUZUL PREUTEȘTI
  19.03.2017 J:11:00/S:13:00 CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI – AS BRADUL PUTNA
  19.03.2017 J:11:00/S:13:00 AS MOLDOVA DRĂGUȘENI – CSO VIITORUL LITENI
  19.03.2017 J:11:00/S:13:00 AS RECOLTA FÂNTÂNELE – AS PROGRESUL FRĂTĂUȚII VECHI
  19.03.2017 J:11:00/S:13:00 AS AVÂNTUL VOLOVĂȚ – ACS FORESTA II SUCEAVA (SIRET)
  19.03.2017 J:11:00/S:13:00 CS GURA HUMORULUI – ACS FORESTIERUL FRUMOSU
E16 26.03.2017 J:11:00/S:13:00 ACS FORESTIERUL FRUMOSU – ACS ȘOMUZ FĂLTICENI
  26.03.2017 J:11:00/S:13:00 ACS ȘOMUZUL PREUTEȘTI – AS STEJARUL CAJVANA
  26.03.2017 J:11:00/S:13:00 AS BRADUL PUTNA – AS VICTORIA VATRA MOLDOVIȚEI
  26.03.2017 J:11:00/S:13:00 CSO VIITORUL LITENI – CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI
  26.03.2017 J:11:00/S:13:00 AS PROGRESUL FRĂTĂUȚII VECHI – AS MOLDOVA DRĂGUȘENI
  26.03.2017 J:11:00/S:13:00 ACS FORESTA II SUCEAVA (SIRET) – AS RECOLTA FÂNTÂNELE
  26.03.2017 J:11:00/S:13:00 CS GURA HUMORULUI – AS AVÂNTUL VOLOVĂȚ
E17 02.04.2017 J:11:00/S:13:00 ACS ȘOMUZ FĂLTICENI – ACS ȘOMUZUL PREUTEȘTI
  02.04.2017 J:11:00/S:13:00 AS STEJARUL CAJVANA – AS BRADUL PUTNA
  02.04.2017 J:11:00/S:13:00 AS VICTORIA VATRA MOLDOVIȚEI – CSO VIITORUL LITENI
  02.04.2017 J:11:00/S:13:00 CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI – AS PROGRESUL FRĂTĂUȚII VECHI
  02.04.2017 J:11:00/S:13:00 AS MOLDOVA DRĂGUȘENI – ACS FORESTA II SUCEAVA (SIRET)
  02.04.2017 J:11:00/S:13:00 AS RECOLTA FÂNTÂNELE – CS GURA HUMORULUI
  02.04.2017 J:11:00/S:13:00 AS AVÂNTUL VOLOVĂȚ – ACS FORESTIERUL FRUMOSU
E18 09.04.2017 J:11:00/S:13:00 ACS FORESTIERUL FRUMOSU – ACS ȘOMUZUL PREUTEȘTI
  09.04.2017 J:11:00/S:13:00 AS BRADUL PUTNA – ACS ȘOMUZ FĂLTICENI
  09.04.2017 J:11:00/S:13:00 CSO VIITORUL LITENI – AS STEJARUL CAJVANA
  09.04.2017 J:11:00/S:13:00 AS PROGRESUL FRĂTĂUȚII VECHI – AS VICTORIA VATRA MOLDOVIȚEI
  09.04.2017 J:11:00/S:13:00 ACS FORESTA II SUCEAVA (SIRET) – CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI
  09.04.2017 J:11:00/S:13:00 CS GURA HUMORULUI – AS MOLDOVA DRĂGUȘENI
  09.04.2017 J:11:00/S:13:00 AS AVÂNTUL VOLOVĂȚ – AS RECOLTA FÂNTÂNELE
E19 17.04.2017 J:11:00/S:13:00 ACS ȘOMUZUL PREUTEȘTI – AS BRADUL PUTNA
  17.04.2017 J:11:00/S:13:00 ACS ȘOMUZ FĂLTICENI – CSO VIITORUL LITENI
  17.04.2017 J:11:00/S:13:00 AS STEJARUL CAJVANA – AS PROGRESUL FRĂTĂUȚII VECHI
  17.04.2017 J:11:00/S:13:00 AS VICTORIA VATRA MOLDOVIȚEI – ACS FORESTA II SUCEAVA (SIRET)
  17.04.2017 J:11:00/S:13:00 CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI – CS GURA HUMORULUI
  17.04.2017 J:11:00/S:13:00 AS MOLDOVA DRĂGUȘENI – AS AVÂNTUL VOLOVĂȚ
  17.04.2017 J:11:00/S:13:00 AS RECOLTA FÂNTÂNELE – ACS FORESTIERUL FRUMOSU
E20 23.04.2017 J:11:00/S:13:00 AS BRADUL PUTNA ACS FORESTIERUL FRUMOSU
  23.04.2017 J:11:00/S:13:00 CSO VIITORUL LITENI – ACS ȘOMUZUL PREUTEȘTI
  23.04.2017 J:11:00/S:13:00 AS PROGRESUL FRĂTĂUȚII VECHI – ACS ȘOMUZ FĂLTICENI
  23.04.2017 J:11:00/S:13:00 ACS FORESTA II SUCEAVA (SIRET) – AS STEJARUL CAJVANA
  23.04.2017 J:11:00/S:13:00 CS GURA HUMORULUI – AS VICTORIA VATRA MOLDOVIȚEI
  23.04.2017 J:11:00/S:13:00 AS AVÂNTUL VOLOVĂȚ – CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI
  23.04.2017 J:11:00/S:13:00 AS RECOLTA FÂNTÂNELE – AS MOLDOVA DRĂGUȘENI
E21 30.04.2017 J:11:00/S:13:00 AS BRADUL PUTNA – CSO VIITORUL LITENI
  30.04.2017 J:11:00/S:13:00 ACS ȘOMUZUL PREUTEȘTI – AS PROGRESUL FRĂTĂUȚII VECHI
  30.04.2017 J:11:00/S:13:00 ACS ȘOMUZ FĂLTICENI – ACS FORESTA II SUCEAVA (SIRET)
  30.04.2017 J:11:00/S:13:00 AS STEJARUL CAJVANA – CS GURA HUMORULUI
  30.04.2017 J:11:00/S:13:00 AS VICTORIA VATRA MOLDOVIȚEI – AS AVÂNTUL VOLOVĂȚ
  30.04.2017 J:11:00/S:13:00 CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI – AS RECOLTA FÂNTÂNELE
  30.04.2017 J:11:00/S:13:00 ACS FORESTIERUL FRUMOSU – AS MOLDOVA DRĂGUȘENI
E22 07.05.2017 J:11:00/S:13:00 CSO VIITORUL LITENI – ACS FORESTIERUL FRUMOSU
  07.05.2017 J:11:00/S:13:00 AS PROGRESUL FRĂTĂUȚII VECHI – AS BRADUL PUTNA
  07.05.2017 J:11:00/S:13:00 ACS FORESTA II SUCEAVA (SIRET) – ACS ȘOMUZUL PREUTEȘTI
  07.05.2017 J:11:00/S:13:00 CS GURA HUMORULUI – ACS ȘOMUZ FĂLTICENI
  07.05.2017 J:11:00/S:13:00 AS AVÂNTUL VOLOVĂȚ – AS STEJARUL CAJVANA
  07.05.2017 J:11:00/S:13:00 AS RECOLTA FÂNTÂNELE – AS VICTORIA VATRA MOLDOVIȚEI
  07.05.2017 J:11:00/S:13:00 AS MOLDOVA DRĂGUȘENI – CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI
E23 14.05.2017 J:11:00/S:13:00 CSO VIITORUL LITENI – AS PROGRESUL FRĂTĂUȚII VECHI
  14.05.2017 J:11:00/S:13:00 AS BRADUL PUTNA – ACS FORESTA II SUCEAVA (SIRET)
  14.05.2017 J:11:00/S:13:00 ACS ȘOMUZUL PREUTEȘTI – CS GURA HUMORULUI
  14.05.2017 J:11:00/S:13:00 ACS ȘOMUZ FĂLTICENI – AS AVÂNTUL VOLOVĂȚ
  14.05.2017 J:11:00/S:13:00 AS STEJARUL CAJVANA – AS RECOLTA FÂNTÂNELE
  14.05.2017 J:11:00/S:13:00 AS VICTORIA VATRA MOLDOVIȚEI – AS MOLDOVA DRĂGUȘENI
  14.05.2017 J:11:00/S:13:00 ACS FORESTIERUL FRUMOSU – CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI
E24 21.05.2017 J:11:00/S:13:00 AS PROGRESUL FRĂTĂUȚII VECHI – ACS FORESTIERUL FRUMOSU
  21.05.2017 J:11:00/S:13:00 ACS FORESTA II SUCEAVA (SIRET) – CSO VIITORUL LITENI
  21.05.2017 J:11:00/S:13:00 CS GURA HUMORULUI – AS BRADUL PUTNA
  21.05.2017 J:11:00/S:13:00 AS AVÂNTUL VOLOVĂȚ – ACS ȘOMUZUL PREUTEȘTI
  21.05.2017 J:11:00/S:13:00 AS RECOLTA FÂNTÂNELE – ACS ȘOMUZ FĂLTICENI
  21.05.2017 J:11:00/S:13:00 AS MOLDOVA DRĂGUȘENI – AS STEJARUL CAJVANA
  21.05.2017 J:11:00/S:13:00 CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI – AS VICTORIA VATRA MOLDOVIȚEI
E25 28.05.2017 J:11:00/S:13:00 AS PROGRESUL FRĂTĂUȚII VECHI – ACS FORESTA II SUCEAVA (SIRET)
  28.05.2017 J:11:00/S:13:00 CSO VIITORUL LITENI – CS GURA HUMORULUI
  28.05.2017 J:11:00/S:13:00 AS BRADUL PUTNA – AS AVÂNTUL VOLOVĂȚ
  28.05.2017 J:11:00/S:13:00 ACS ȘOMUZUL PREUTEȘTI – AS RECOLTA FÂNTÂNELE
  28.05.2017 J:11:00/S:13:00 ACS ȘOMUZ FĂLTICENI – AS MOLDOVA DRĂGUȘENI
  28.05.2017 J:11:00/S:13:00 AS STEJARUL CAJVANA – CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI
  28.05.2017 J:11:00/S:13:00 ACS FORESTIERUL FRUMOSU – AS VICTORIA VATRA MOLDOVIȚEI
E26 04.06.2017 J:11:00/S:13:00 ACS FORESTA II SUCEAVA (SIRET) – ACS FORESTIERUL FRUMOSU
  04.06.2017 J:11:00/S:13:00 CS GURA HUMORULUI – AS PROGRESUL FRĂTĂUȚII VECHI
  04.06.2017 J:11:00/S:13:00 AS AVÂNTUL VOLOVĂȚ – CSO VIITORUL LITENI
  04.06.2017 J:11:00/S:13:00 AS RECOLTA FÂNTÂNELE – AS BRADUL PUTNA
  04.06.2017 J:11:00/S:13:00 AS MOLDOVA DRĂGUȘENI – ACS ȘOMUZUL PREUTEȘTI
  04.06.2017 J:11:00/S:13:00 CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI – ACS ȘOMUZ FĂLTICENI
  04.06.2017 J:11:00/S:13:00 AS VICTORIA VATRA MOLDOVIȚEI – AS STEJARUL CAJVANA

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Google

Comentezi folosind contul tău Google. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s